活动类别

Ommetje Ouwe Kamp - Pyramide

下载

作者

路线统计数据

距离
9.12 公里
累积高度
60 米
技术难度
中等
海拔下降
60 米
最高海拔
57 米
TrailRank 
10
最低海拔
12 米
路线类型
环路
坐标
210
上传日期
2024年2月8日
记录日期
八月 2011
成为第一个鼓掌的人
分享

邻近 Austerlitz, Utrecht (Nederland)

浏览次数: 94次 , 下载次数: 1次

行程描述

Rondgang vanaf Austerlitz via:
- Pyramide Van Austerlitz (9 km)

路线点

图示符号兴趣点 海拔 27 米

bankje

bankje

图示符号兴趣点 海拔 37 米

bankje heide

bankje

图示符号野餐 海拔 49 米

bankje Pyramide

bankje

图示符号供应点 海拔 38 米

CR speeltuin bezoekerscentrum

https://www.pyramidevanausterlitz.nl/ Winterseizoen. Alleen het restaurant geopend op de zondagen van 10:00 tot 18:00. Zomerseizoen. Restaurant, speeltuin en lunapark geopend dinsdag t/m vrijdag van 10:00 tot 17:00 Zaterdag en zondag 10:00 tot 18:00 Honden zijn toegestaan mits aangelijnd, let wel: binnen alleen in de grote zaal, als deze beschikbaar is. (Grote groepen honden mogen alleen buiten) Voor meer informatie kunt u bellen: 0343-491421 Of mailen naar info@pyramidevanausterlitz.nl Bezoekerscentrum. Monument: Voor informatie over de openingstijden van het monument en bezoekerscentrum clickt u op de volgende link https://www.monumentdepyramidevanausterlitz.nl/ Zeisterweg 98 3931 MG Woudenberg Voor meer informatie over Bezoekerscentrum en Pyramide: Landschap Erfgoed Utrecht info@landschaperfgoedutrecht.nl 030-2219719 / 030-2205534.

图示符号供应点 海拔 13 米

Eetcafé Ouwekamp

https://ouwekamp.nl/ Wij zijn van donderdag tot zondag open. Dan kunt u bij ons terecht voor een kop koffie met huisgemaakt gebak, een lekkere lunch of een drankje met onze onversmadelijke borrelplank. Maar u kunt ook een plekje reserveren voor het diner op ons verwarmde terras of gezellig binnen bij de open haard. Of even opwarmen met een lekkere Chai Latte. Unieke ligging We liggen midden op de mooie NS-wandelroute van Driebergen/Zeist naar Maarn. We zijn ook het vertrekpunt voor veel andere wandelroutes. U kunt voor de deur op het Dorpsplein parkeren. Adres: Oude Postweg 144 3711 AL Austerlitz Telefoon: 0343 41 15 84 Email: info@ouwekamp.nl

图示符号兴趣点 海拔 14 米

informatie

informatie

图示符号兴趣点 海拔 52 米

Koepel Van Stoop

Koepel Van Stoop De koepel is gebouwd in 1840 door tuinarchitect J.D. Zocher jr. in opdracht van Johannes Bernardus Stoop (1781-1856), bankier en eigenaar van een aantal omliggende heidegronden. Op een hooggelegen plek, met uitzicht over de Gelderse vallei, Betuwe en de domtoren in Utrecht, wilde hij een buitenhuis bouwen. Omdat het grondwater te diep zat kwam het niet verder dan een theekoepel en week hij uit naar Het Molenbosch in Zeist. Door het huwelijk van Stoop’s dochter Anna Aleida met Aernoud Jan de Beaufort werden zijn landerijen samengevoegd met Den Treek. Sinds 2018 is het beheer in handen van het Beauforthuis (waar Stoop in 1846 een landbouwschool oprichtte). Het wordt gebruikt voor mini-concertjes en het is een prachtplek voor ‘heidagen’ tot ca 10 personen.

图示符号兴趣点 海拔 20 米

Ntkc Austerlitz

Kampeerterrein Ntkc Austerlitz Hubertweg 37 3711CE, Austerlitz, Utrecht, NLD

图示符号名胜 海拔 51 米

Pyramide Van Austerlitz

Pyramide Van Austerlitz Woudenberg, Utrecht, NLD Bezoekerscentrum. Monument: Voor informatie over de openingstijden van het monument en bezoekerscentrum clickt u op de volgende link https://www.monumentdepyramidevanausterlitz.nl/ Zeisterweg 98 3931 MG Woudenberg Voor meer informatie over Bezoekerscentrum en Pyramide: Landschap Erfgoed Utrecht info@landschaperfgoedutrecht.nl 030-2219719 / 030-2205534.

评论

    您可以这条路线